Жінку не випустили за кордон через несплачені аліменти

Несплата аліментів часом може стати справжнім головним болем для безвідповідальних батьків, попереджують спеціалісти органів юстиції.

Так на Білопільщині матір обмежили у праві виїзду за межі України через те, що вона заборгувала власному сину 6,5 тисяч гривень аліментів. Нагадаємо, що згідно чинного законодавства сума аліментів має складати одну четверту частки заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Тому, доки жінка не згадає про свій материнський обов’язок  – про перетин державного кордону може і не мріяти.

На Ямпільщині нещодавно представники виконавчої служби вимушені були арештувати майно та земельну ділянку нерадивого батька, який систематично ухилявся від сплати коштів на утримання власних дітей. Після цього боржник вимушений був погасити борг у сумі 32 тисячі гривень до копійки.

А ось у Великописарівському районі безвідповідальний батько заборгував дитині також майже 6,5 тисяч гривень аліментів. Суму боргу державному виконавцю вдалося повністю стягти за рахунок орендної плати за земельний пай.

Поділитися в соціальних мережах