Жінку рятували від домашнього насилля

Із заявою про побої до Великописарівського відділення поліції звернулась 35-річна жителька району. У нанесенні тілесних ушкоджень вона звинувачувала свого чоловіка. Як з‘ясували правоохоронці, 38-річний голова родини затіяв удома сварку. Вичерпавши словесні аргументи, чоловік вдався до сили, й вдарив дружину кулаком в обличчя.

Жінці, котра звернулась за меддопомогою, лікарі діагностували забої з підшкірним крововиливом м’яких тканин обличчя та правого ока. Згідно висновку судово-медичної експертизи ушкодження відносяться до легких тілесних. Тож стосовно чоловіка слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 125 ч. 1 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

«Домашнє насилля це серйозна соціальна проблема, одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини, – коментує ситуаціюначальник Великописарівського відділення поліції Олег Цуріков. – Але для того, щоб притягти до відповідальності домашнього деспота, правоохоронці повинні знати про факт порушення прав потерпілої людини. Тож, незважаючи на те, хто саме став жертвою «тирана» – дитина, жінка чи чоловік, потерпілому потрібно звернутися з відповідною заявою до найближчого відділку поліції. Що ж стосується конкретно цього випадку, то у відповідності з чинним законодавством на підозрюваного очікує покарання у вигляді чималого штрафу, або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року».

Поділитися в соціальних мережах