Жінку, яка прив’язала дітей до дерева, оштрафували на 34 грн

На початку вересня все місто Охтирка, вся Сумщина, а потім і вся країна обмивала кісточки жінці, якій здумалося прив’язати дитину до сосни і заклеїти рота скетчем  з виховною метою. Тоді з жінки зробили монстра, який знущався над дітьми. І ось нещодавно суддя Охтирського міськрайонного суду Тамара Ярошенко розглянула матеріали, що надійшли від відділу поліції, пише roxolana.com.ua.

Як виявилося, ніяких злих умислів жінка не мала, а всього лише прагнула допомогти молодій матері доглядати за трьома малолітніми  дітьми. Ситуація в лісі, яку здалека помітила пара грибників, була зовсім не схожою на ту, яку вони собі намалювали в уяві. Однак, їм як небайдужим людям варто подякувати, адже краще перестрахуватися, ніж пройти байдуже повз. А раптом би і справді жінка була зловмисницею і хотіла залишити дитину на ніч прив’язаною до дерева?

Суд розібрався у ситуації та визнав винною по ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення жінку, яка застосувала до малолітніх хлопчиків покарання у вигляді залякування. При призначенні стягнення було враховано, що вона не працює, до адміністративної відповідальності притягується вперше, тому суд наклав на неї адміністративне стягнення в межах санкції статті за дане правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 34 грн на користь держави та зобов’язав сплатити судовий збір в сумі 320 грн.

На фото: Ніна Афанасьєва в програмі ” Говорить Україна” стверджувала, що наруги над дітьми не було.

Поділитися в соціальних мережах