Журналісти допомогли знайти зниклу людину

Хлопець без дозволу покинув центр соціально-психологічної реабілітації дітей області і подався невідомо куди. Поліцейські розпочали розшукові заходи і звернулись до ЗМІ області з проханням довести до громадян відповідну інформацію. І це спрацювало. Маленького втікача затримали в одному з районних центрів області.

Знаючи, що дитина родом із села Бунякіне Путивльського району, поліцейські передбачали, що можливо хлопчик захоче відвідати родичів, але яким шляхом буде добиратися додому – не знали. Тому й «відпрацьовували» громадський транспорт по шляху слідування, автостанції, залізничні вокзали і навіть польові дороги. Ситуація ускладнювалася ще й тим, що цими днями тривали чи не найлютіші за зиму морози, і дитина могла просто запросто десь замерзнути по дорозі. Та, на щастя, все закінчилось добре.

Завдячуючи ЗМІ області, які оприлюднили поліцейське звернення про розшук зниклого хлопчика, житель одного з сіл Путивльського району зателефонував до поліції і повідомив, що бачив розшукуваного на вулиці цього населеного пункту, та навіть знає, де він зупинився на нічліг.

Поліція дякує і засобам масової інформації, які оперативно зреагували на прохання про допомогу, і всім небайдужим громадянам, які допомагали в пошуках підлітка, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах