Журналісти «Сумщини» просять не поновлювати звільненого головреда

Колектив комунальної газети «Сумщина» у зверненні до голів облдержадміністрації та обласної ради закликав не допустити поновлення на посаді звільненого головного редактора газети Сергія Моші, який раніше звинуватив колектив редакції у «навмисному доведенні до знищення газети»

Нагадаємо, пана Мошу було звільнено розпорядженням голови облради у червні 2016 року, але протягом вересня-листопада йому вдалося виграти суди першої та другої інстанції щодо свого поновлення.

Редакційний колектив у зверненні наголошує на неможливості працювати під керівництвом Моші через постійний тиск і конфлікти (за півроку його керівництва, з грудня 2015 року по червень 2016 року, з редакції звільнилося у повному складі два редакційних колективи). В якості протесту редакція заявила про зупинення підписної кампанії на газету і співпраці з рекламодавцями. Натомість Моша розцінив ці дії як навмисне доведення до знищення газети, щоб не дати йому можливості поновитися на роботі. Про це він заявив на прес-конференції вчора, 13 грудня, у відповідь на відкрите звернення колективу редакції до керівництва області.

Проте з поновленням на посаду головреда виникли проблеми. У вересні Зарічний районний суд Сум скасував червневе розпорядження голови облради Семена Салатенка про звільнення Моші, оскільки за статутом видання звільняти його має право лише сесія облради. Але зобов’язав поновити його на посаді не обласну раду, а комунальне підприємство «Редакція газети “Сумщина”», яке не має на це права згідно статуту.

Джерело: detector.media

Поділитися в соціальних мережах