Житель Глухова заплатив 20 тисяч за “повітря”

До поліції звернувся 20-річний мешканець м. Глухова. Хлопець розповів, що для ремонту автомобіля потрібні були деякі деталі, тож вирішив подивитися оголошення в Інтернеті, де і натрапив на цікаву пропозицію за досить низькою ціною.

Ледве домовившись про покупку, заявник негайно пішов до банку та перерахував 20400 гривень на номер банківської картки, продиктований йому продавцем, оскільки товар мав бути відправлений йому наступного дня після переказу. І зрозумів, що став жертвою шахрая тільки тоді, коли «бізнес-партнер» перестав виходити на зв‘язок. 

«Вкотре звертаємось до громадян із засторогою бути обережними та обачними, купуючи товари в Інтернеті, – коментує начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік. – Пам’ятайте, що у Всесвітній мережі можуть продавати неіснуючий товар. Також наголошуємо не перераховувати гроші до отримання товару, адже це найлегший спосіб шахраїв виманити останні ваші заощадження».

Наразі слідчі відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ознаками ст. 190 КК України «Шахрайство» та проводять всі необхідні слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах