Житель Путивля перерізав собі живіт

6 грудня у Путивлі з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини до лікарні доставлено 24-річного місцевого жителя. Як з’ясували медики, поранення він наніс собі сам, маючи намір покінчити життя самогубством. Хлопець перебуває на обліку через психічного захворювання.

Як повідомляє «Робітнича газета», на Слобожанщині спостерігається зростання числа самогубств: у 2014 році наклали на себе руки 528 чоловік, у минулому році – 546 осіб. Підштовхує людей до зведення рахунків з життям нервове напруження, викликане найчастіше соціальними і економічними потрясіннями, а також негаразди в особистому житті, проблеми зі здоров’ям. Якщо у людини з’являються відразу кілька таких проблем, то ймовірність того, що він захоче звести рахунки з життям, зростає.

Психологи кажуть, що в розвинених країнах люди звертаються з проблемами до лікарів, Там потенційні самогубці й депресивні люди восени та навесні проходять курс спеціальної терапії. А у нас ходити до психіатра не прийнято. Хоча, за статистикою, кожен десятий українець потребує такої підтримки.

У європейському рейтингу за кількістю самогубств наша країна знаходиться на 4-му місці. За даними Державного комітету статистики України, на 100 тисяч осіб припадає 22 самогубства. Лідером за кількістю суїцидів є Сумська область. Тут нині фіксується до 30 випадків на 100 тисяч населення.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах