Житель Сумщини організував доставку наркотиків поштою

Роменський суд визнав жителя міста винним у розповсюдженні наркотиків.

Як було доведено під час засідання, через мережу Інтернет чоловік домовився із покупцем та вислав тому до міста Суми наркотичний засіб за передоплату 805 гривень. Однак покупець виявився не простим, а поборником наркоманії. Замовив канабіс він спеціально – аби «підловити» продавця. Тільки-но отримав підтвердження про покупку, відразу повідомив правоохоронців. Далі всі дії відбувалися під їхнім наглядом. Чоловік надсилав через термінал самообслуговування помічені поліцейськими кошти, усе це фіксувалося на відео. Коли ж посилка прийшла, її розпечатали в присутності правоохоронців та понятих, а вміст направили на експертизу. 

Експерт підтвердив, що надана на дослідження речовина рослинного походження є канабісом, маса його в перерахунку на висушену речовину становила майже 29 з половиною грамів, пише Новий погляд Роменщини.

Сам же молодик у суді своєї провини не визнав. З приводу того, за що одержав кошти на банківську картку, пояснив, що одного дня вирушив на базар, бо бабуся попрохала купити кави та чаю. Випадково зустрів у місті малознайомого хлопця. Той попросив у нього картку, бо нібито забув свою, а йому якраз мали надіслати заробітну плату. Роменець погодився допомогти й «поділився» карткою. Однак докази свідчили про інше. Вину роменця суд визнав і, зважаючи на те, що в момент вчинення злочину той перебував на іспитовому терміні за вчинення іншого злочину – грабежу, поєднаного з насильством, – ухвалив призначити йому покарання за сукупністю вироків у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Поділитися в соціальних мережах