Житель Сумщини пошкодував, що довіряв другу

До Роменського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся 40-річний житель міста. Чоловік пояснив, що на прохання свого знайомого, який у нього гостював, тимчасово позичив тому свій сотовий. І, зайнятий своїми справами, не помітив, як гість зник разом із телефоном.

Співробітники сектору кримінальної поліції провели перевірку та встановили, що 31-річний товариш заявника й справді хитрощами виманив чужу річ. Він уже не один раз просив про подібну послугу свого друга, тож знав і розумів, наскільки той йому довіряє. Останнього ж разу, звертаючись до приятеля з проханням позичити мобільний для термінового дзвінка, він не мав жодного наміру повертати телефон. Ледве отримавши в руки чужу річ, відразу вийшов із будинку та подався продавати свій «трофей». На виручені гроші придбав спиртне та цигарки.

Як згодом пояснив сам зловмисник слідчим, у такий спосіб вирішив просто отримати гроші. Наразі по даному факту в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За скоєне чоловіку може загрожувати до трьох років обмеження волі.

Поділитися в соціальних мережах