Жителі Сум збирають підписи за пішохідний перехід у напрямку Басів

Сумчанин пропонує облаштувати пішохідний перехід, зупинку громадського транспорту і тротуар в районі перехрестя вулиць Сергія Табали та Олега Балацького. Про це йдеться в електронній петиції Максима Волобуєва, розміщеній у Єдиній системі місцевих петицій.

Автор наголошує: щодня діти з багатоповерхових будинків №№ 30, 52а, 52б по вул. Сергія Табали і 40, 40/1, 40/2, 44, 46 по вул. Харківській, а також з приватного сектору переходять цю ділянку дороги, аби дістатися до школи № 21 та НВК № 11. Крім того, батьки ведуть малечу до дитсадка № 12 та при НВК № 11. Усі мешканці району долають тут дорогу, щоб дістатися зупинок громадського транспорту, найближчого магазину чи сміттєвих контейнерів.

Такий інтенсивний пішохідний потік, не врегульований відповідним дорожнім знаком та розміткою, вважає автор петиції, створює небезпечну ситуацію на дорозі. Проблемним, переконаний він, є і розміщення зупинки громадського транспорту.

Максим Волобуєв пропонує опрацювати питання організації дорожнього руху з відповідними органами Нацполіції, зокрема щодо облаштування:

1) пішохідного переходу через вул. Сергія Табали в районі її перехрестя з вул. Олега Балацького;

2) зупинки громадського транспорту по вул. Сергія Табали по ходу руху до вул. Харківської;

3) ділянки тротуару по вул. Олега Балацького на підйомі від вул. Сергія Табали до будинку № 54/1 по вул. Харківська.

Підтримати це електронне звернення можна за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах