Жителі Сумщини скаржаться на хімікатне звалище просто неба

Житель Шостки Олексій Линок у Фейсбуці оприлюднив фото бочок іх хімікатами, які з 2015 року лежать під відкритим небом.

«На днях снова посетил свалку между селами Богданка, Черные лозы и Ковтуново. Картина остается прежняя, только с каждым днем все хуже и хуже, сами видите, в каком состоянии то, что находится в мешках и бочках под открытым небом. Запах стоит как и 2 года назад, возле потрухших мешков видно, что несколько бочек уже кто-то присвоил. Сколько уже не обращались, не писали, никому нету дела, а мы здесь живем и наши дети, может с помощью всех, кто прочитает и поделится, эта проблема дойдет выше и на конец-то эту гадость заберут и утилизируют», – написав шосткинець.

Нагадаємо, в кінці квітня 2015 року на території Шостки і району сталася масштабна екологічна катастрофа – були розлиті небезпечні хімікати. Співробітники ДСНС зібрали отруту і затарили в бочки, які до цього часу не вивезені і не утилізовані.

Неодноразово місцева влада заявляла, що намагається вирішити проблему.

У грудні 2016 року мер Микола Нога розповів про можливості знешкодити на військовому полігоні гептіловмісні речовини, які зберігаються на території «Елги». З міського бюджету було виділено 800 тис грн.

h-2

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах