Жителька Сумщини потрапила до глянцевого журналу (фото)

У свіжому номері першого столичного глянцевого журналу «Apriori» розповідається про одну з успішних жінок України, нашу землячку Олену Шульгу, пише shostka.info.

За менш ніж 10 років талановитій та працьовитій жительці Шостки вдалося досягти багато чого. Зокрема, пройти шлях від рядового майстра з нарощування вій та моделювання брів до дипломованого фахівця і викладача, який створив власну школу ідеального погляду «Helena Lash & Brow School». Крім цього, Олена Шульга – діюча суддя чемпіонату України з моделювання погляду Lash Flash, член Комітету Стандартів Салонів Краси, яка брала участь в розробці категорій, норм і стандартів у професії лешмейкер. Олена входить у топ-10 кращих майстрів України премії STELLA Beauty Awards 2017.

Крім професійної діяльності, Олена активно займається і громадською. Другий рік поспіль спільно з майстрами декоративно-прикладного мистецтва, фахівцями б’юті-індустрії вона проводить освітні майстер-класи для вихованців Шосткинської школи-інтернату, на яких діти вчаться розписувати імбирні пряники, плести з бісеру, створювати квіткові композиції, малювати кави, плести коси тощо.

Поділитися в соціальних мережах