Жительку Сумщини від шахраїв рятувала шахрайка

Працівники поліції розшукують зловмисників, які збагатились за рахунок трьох жителів області.

Заява про шахрайство до Глухівського відділу поліції надійшла від 55-річної жительки району. Заявниця розповіла, що їй на мобільний зателефонувала жінка, представиласz співробітником банку та повідомила, що з її кредитної карти намагаються зняти гроші для покупки мобільного телефону. А коли вона відповіла, що жодних покупок не здійснювала, зловмисниця запропонувала свою допомогу. Аферистка повідомила, що аби з рахунку жінку не були зняті гроші, потрібно замінити пін-код. Потім потрібно виконати кілька банківських операцій, а коли потерпіла назвала співрозмовниці номер карти і всю секретну інформацію по ній, на рахунок жінки прийшло повідомлення про зняття з рахунку 12 580 гривень.

Лишились власних грошей і 28-річний сумчанин та 23-річний шосткинець. Їх ошукали зловмисники на одному з відомих сайтів оголошень. Виставляючи фіктивні лоти про продаж скутера, відеокарти та блоку живлення до комп’ютера, шахраї попросили передоплату, а отримавши гроші, товару так і не надіслали.

Сьогодні в поліції за всіма фактами шахрайств відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські роблять все можливе, аби розшукати зловмисників та притягти їх до відповідальності. В поліції продовжують застерігати від подібних зловмисників, радять прислухатись до порад правоохоронців та нагадують про основні заходи безпеки. “Не вірте телефонуючим, які називають себе працівниками банку, службою охорони чи будь-ким іншим. Перевіряйте всю отриману інформацію у відповідних структурах. А тим паче не повідомляйте незнайомцям інформації по картці та секретних даних. За товар в Інтернеті краще сплачуйте при його отриманні. Пам’ятайте, що за всіма вигідними пропозиціями можуть ховатися звичайні шахраї”, – пишуть у поліції.

Поділитися в соціальних мережах