Жителя Сумщини піймали в “кримінальних” кущах

Під час оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Мак” до працівників поліції надійшла інформація про раніше судимого 43-річного ямпільчанина, який вживає наркотики. Це вирішили перевірити працівники кримінальної поліції та навідались до нього додому.

Під час санкціонованого обшуку будинку в одній із кімнат виявили речовину рослинного походження в подрібненому стані зеленого кольору, зовні схожу на марихуану вагою близько 50 грамів, подрібнену макову соломку вагою близько 100 грамів та незаконний посів конопель у кількості 20 рослин на його присадибній території.

Під час бесіди з чоловіком поліцейські з’ясували, що підозрюваний час від часу вживає наркотики, а тому сам їх вирощує, потім збирає врожай та курить задля власного задоволення.

Посів конопель працівники поліції знищили, а всі наркотичні речовини вилучили та направили на дослідження. За фактом незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту за ч. 1 ст. 309 та за посів або вирощування конопель за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України чоловіку загрожує обмеження або позбавлення волі строком до трьох років, повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах