Жителям Сумщини почали відключати центральні телеканали

Відучора абоненти кабельного телебачення Шостки помітили відсутність улюблених центральних каналів –  СТБ, 1 + 1, ICTV та ін. Містяни скаржилися у міськвиконком, кабельним операторам. Деякі шокстинці вимагали роз’яснення в офісі телекомунікаційного підприємства.

«Пропали основні українські канали:« 1 + 1 »,« Тет », ICTV … Все, що ми дивилися. Прийшли дізнатися, повернуть нам ці канали чи ні. Нам сказали, що ні, каналів не буде », – ділиться городянка.

У телекомунікаційному підприємстві ситуацію коментувати не хочуть, посилаючись на тривале обговорення питання вартості пакета телеканалів. Ситуація може змінитися через 1-2 дня. Поки улюблені багатьма канали по кабельному ТБ транслюватися не будуть, замість яких пропонують дивитися інші.

Нагадаємо, 1 січня в Україні набув чинності законопроект № 3504 «Про внесення змін до Закону України«Про телебачення і радіомовлення». Згідно з ним, телеканали можуть вимагати з кабельних провайдерів плату за доступ кожного абонента до трансляції. Раніше кабельники мали показувати все національні ефірні телеканали, і ніхто нікому не платив. З січня провайдери більше не зобов’язані транслювати пакет каналів кожному абоненту, тобто можуть відмовитися платити і виключити українські канали зі своїх пакетів.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах