Знайшли шахрая, який розводив людей телефоном

Оперативники поліції Лебедина встановили особу мешканця одного із сіл району, який спокусившись на його погляд легким заробітком, використав одну з відомих шахрайських схем та взявся видурювати у громадян гроші.

На відомому Інтернет сайті з продажу вживаних та нових речей, у розділі «Сільськогосподарська техніка», 30-річний чоловік розмістив оголошення про продаж двигуна до автомобіля. Покупець на товар незабаром знайшовся у місті Дніпро. Не передбачаючи нічого лихого, він перерахував на вказаний «продавцем» картковий банківський рахунок 6000 гривень.

Свою наступну жертву зловмисник знайшов у місті Конотоп. 54-річний місцевий житель теж «клюнув» на привабливу пропозицію та вирішив недорого придбати так необхідний йому навесні сільськогосподарський реманент: відправив на вказаний рахунок 6000 гривень, але очікуваної техніки так і не отримав.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала слідство. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах