Знайшли тіло зниклої жінки

До Шосткинського відділу поліції о 13:18 від дільничного офіцера надійшло повідомлення про те, що поблизу одного із сіл району знайдено скелетований жіночий труп.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце, встановила особу померлої – нею виявилась місцева жителька віком 90 років, котра з травня минулого року значилась у розшуку як безвісти зникла.

«Донька зниклої бабусі весь цей час не втрачала надії знайти матір, і тому, наряду з правоохоронцями, вела ще й самостійні пошуки, – коментує подію т. в. о.начальника Шосткинського відділу поліції Валерій Строкач. – Під час чергового огляду місцевості літня жінка натрапила поблизу болота за селом на вже скелетоване тіло, і по залишкам одягу та деяким іншим ознакам упізнала матір, про що негайно повідомила дільничного».

Наразі в рамках кримінального провадження, відкритого по факту зникнення пенсіонерки за ознаками статті 115 КК України (навмисне вбивство), тривають перевірки, тіло для встановлення причини смерті направлено на експертне дослідження, повідомили у Відділі комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах