Зниклого безвісті пенсіонера знайшли у болотних заростях

Працівники поліції витратили на пошуки 67-ми річного мешканця одного з сіл району декілька днів та все ж встановили його місце знаходження. 

«7 жовтня 2017 року до Тростянецького відділення поліції надійшла заява про безвісті зниклого пенсіонера, громадянина України Коваленка Олега Володимировича, 1950 року народження, який 7 жовтня залишивши своє помешкання – не повернувся додому. Дружина чоловіка розповіла, що її чоловік страждає втратою пам’яті.
З метою розшуку даної особи працівники відділення поліції провели ряд заходів у пошуках пенсіонера», – розповідає начальник Тростянецького відділення поліції Юрій Безуглий.

Так, 9 жовтня 2017 року, в ході проведення оперативно-розшукових заходів, а саме відпрацювання можливого місця перебування безвісті відсутнього, в ході обходу лісової заболоченої місцевості, що поблизу села Кам’янка Тростянецького району, з залученням всього особового складу, працівників кінологічного центру поліцейським вдалося відшукати даного громадянина, який перебував у важкому стані, застрягши в куширах в заболоченій місцевості та не міг самостійно пересуватися. Правоохоронцями негайно була надана перша домедична допомога мандрівнику, викликано швидку медичну допомогу. За допомогою човна копи доправили чоловіка на тверду поверхню. 

Наразі пенсіонера доставлено до Тростянецької центральної районної лікарні для лікування та проходження медичного огляду.

22382336_135057237223549_1904324021196773589_o

Поділитися в соціальних мережах