“Золотій підкові” не повернуть арештоване майно

Арештоване майно товариства «Укрлото-Київ» власникам не повернуть. Таке рішення прийняв Апеляційний суд Сумської області.

« Апелянт просив скасувати зазначену ухвалу і фактично зняти арешт з майна, пояснюючи тим, що ТОВ займається виключно законною діяльністю, розповсюджує державні лотереї і не має відношення до фінансування терористичних організацій. Але з такою мотивацією колегія суддів апеляційного суду не погодилася, апелянту було відмовлено у задоволенні апеляційної скарги, оскільки правоохоронними органами доведено, що гральні заклади, які працюють під брендом «Золота підкова», координуються регіональним представництвом ТОВ «МСЛ» у Сумській області, а на офіційному сайті МСЛ, що гральні приміщення, де проводився обшук службою безпеки України, вони працюють під Укрлото-Київ. Таким чином, ухвала про арешт майна була оправдованою», – повідомила прес-секретар Апеляційного суду Сумської області Катерина Співак.

Нагадаємо, 2 вересня у Сумах правоохоронці обшукали 8 ігрових закладів, а також офіс і квартири, де було організовано гральний бізнес. У результаті вилучили близько 290 тисяч гривень і 197 комп`ютерів. Зарічний суд міста Суми наклав арешт на комп`ютерну техніку, відео- і аудіоапаратуру та бухгалтерські документи товариства. Клопотала про це СБУ у рамках досудового розслідування за фактом фінансування товариством терористичних організацій, які діють на сході країни. Надати коментар щодо цієї справи в прес-службі управління Служби безпеки відмовились, посилаючись на таємницю слідства.

Поділитися в соціальних мережах