Звільнився начальник поліції, який їздив п’яним за кермом

Як ми повідомляли, у ніч з суботи на неділю сумські копи затримали начальника Конотопського відділу поліції Олексія Нештенка за підозрою у кермуванні автівкою у нетверезому вигляді. Інформацію про це підтвердила прес-секретар ГУ НП у Сумській області.

“Патрульні звернули увагу на чоловіка, який порушив правила стоянки на пішохідному переході. Підійшовши поспілкуватися із водієм, правоохоронцям здалося, що він нетверезий. Від проходження медогляду кермувальник відмовився, тож патрульні поліцейські склали на нього два протоколи: за порушення вимог зупинки та відмову проходження медогляду”, – повідомила Ельвіра Біганова, прес-секретар ГУ НП у Сумській області.

Сьогодні, 6 листопада, начальник відділу подав рапорт про звільнення. Керівник Нацполіції у Сумській області Микола Лушпієнко призначив службову перевірку інциденту.

Довідка: Олексій Анатолійович Нештенко – уродженець с. Тернівка Конотопського району. Починав службу в органах внутрішніх справ з посади інспектора патрульно-постової служби. Має досвід роботи в оперативних та кадрових підрозділах поліції, також працював в поліції громадської безпеки. До свого призначення займаі посаду командира роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми». Має вищу юридичну освіту.

Поділитися в соціальних мережах