Солдат Нацгвардії зіграв невелику роль на сцені театру ім. Щепкіна

Про незвичну виставу розповіла прес-служба Національної гвардії України:

“Бійці сумського батальйону Національної гвардії України відвідали академічний театр імені М.С. Щепкіна та переглянули комедійну гру за правилами п’єси Морича Панича «Спостерігач», а дехто і сам став актором.

П’єса проходила у малому залі театру, де до виступаючих артистів була інколи відстань до 2 метрів. Нацвардійці були вражені акторської грою та майстерністю авторів театру, яке було підсилено спеціальними звуковими і світловими ефектами.

Але ж найцікавіше було, коли солдат Ігор Головань несподівано був запрошений на сцену, де мав зіграти свою роль.

«Я декілька разів до призову у армію відвідував театр, як військовий я там був уперше. Перед початком п’єси мене неочікувано запросили до участі у п’єсі, де ми – група глядачів, прорепетували свої хоча й маленькі, але ролі. Я повинен був у процесі перегляду комедійної гри виконувати різні звуки по команді актора. Для мене це щось нове, несподіване, я дуже радий, що зміг трішки, але спробувати себе хоча і на малій, але сцені, у ролі актора другого плану, мені дуже сподобалось, це було дуже кумедно!» – поділився своїми враженнями солдат Ігор Головань.

По закінченню п’єси військовослужбовці довго дякували артистам за бездоганну акторську гру та ділилися між собою своїми враженнями”.

2-1

3-1

4-1

5

Поділитися в соціальних мережах