Спорт загартовує та дисциплінує: у Лебединській ЗОШ пройшов фестиваль спорту, краси та здоров’я

У Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 втретє пройшов фестиваль спорту, краси та здоров’я. Директор школи Валентина Верхова відзначила найголовніше завдання заходу – продемонструвати розуміння учнями, батьками, педагогами, що сьогодні модно бути здоровими, красивими, сильними.

Почесними гостями на змаганнях були голова Сумського обласного відділення НОК України, заслужений майстер спорту, українська біатлоністка Олена Петрова та голова Лебединської міської організації ПП ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, депутат міськради Дмитро Коваленко.

Політик узяв участь у роботі журі та відзначив переможців. Під час проведення заходу він вчергове довів, що піклується про молодь Лебедина, подарувавши спортсменам-футболістам нову спортивну форму, аби вони мали гідний вигляд під час відстоювання честі своєї школи на змаганнях різних рівнів.

«Спорт загартовує та дисциплінує, саме тому так важливо підтримувати талановиту молодь, яка досягає спортивних успіхів. Я вкотре впевнився, що на фестивалі спорту, краси та здоров’я, що проходить у школі №6, у дітей розвивається мислення, теоретичні та практичні навички, з’являється інтерес до занять фізкультурою. А розвиток здорового способу життя дуже важливий для молодого покоління і формування активної життєвої позиції. Тому ми підтримуємо це всіма силами», – наголосив Дмитро Коваленко.

Фестиваль спорту супроводжувався виступами хореографічного колективу «Соняшник», словами підтримки вболівальників, гучними оплесками та гарним настроєм. Завершився захід підбиттям підсумків і нагородженням команд.

47687105_2242267196019635_3795032514335080448_o

Поділитися в соціальних мережах