1 січня сумчани бігали навколо “Чешки”

Уже традиційно – четвертий рік поспіль – Клуб любителів бігу (у цьому році під брендом «СКІФ») провів тренування – змагання з легкої атлетики – «Новорічний пробіг».

Наші любителі бігу в 2015 році стали першим українським клубом, який приєднався до загальноСНДшного руху “Побігай 1 січня”. Щорічно з 1 січня 2008 року тисячі людей виходять у перший день року не в ларьок за пивом, а на бігову доріжку, а потім складають свої результати в загальний реєстр – у 2017 році 2822 осіб пробігли 25262 км, пише shans.com.ua.

У Сумах на коло навколо Чешки вийшло більше 50 осіб. Наймолодшим із них був п’ятирічний Матвій Майборода: 3 км він пробіг за 25.10. А невгамовна і нев’януча Віра Панаріна, відповідно, стала лідером за віком (1949 р. н.) і теж пробігла «трьошечку» за 23 хвилини. Склад учасників був традиційно надзвичайно різноманітним – від майстрів спорту міжнародного класу до звичайних любителів. Спортсменам, які бажають побігати, були запропоновані дистанції від 3 до 15 км. До «Новорічного пробігу» приєдналося багато сімей з дітьми – по чотири представники виставили чудові спортивні клани Кандибеїв і Майбород. Найшвидшим на дистанції в 15 км став Кирило Юрченко (58.20).

Після закінчення бігової програми захід перейшов у свято з «фірмовим» кулішем, глинтвейном та солодощами. Тим більше що в цей день був додатковий привід – ювілей Василя Степаненка, якому жахнуло 50! Уже чотири роки поспіль сумські любителі бігу утримують за собою пальму першості як учасники найпершого спортивного заходу року, що наступив.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах