Депутати Сумщини виділили 2 мільйони на розвиток спорту в області

На останній сесії обласні обранці проголосували за виділення понад 2 млн грн на розвиток спорту в області. Гроші підуть на поліпшення матеріально-технічної бази спортивних закладів.

Наприклад, буде добудований адміністративно-господарський корпус стадіону “Локомотив” ДЮСШ Михайла Маміашвілі м. Конотопа (1 млн грн), завершений ремонт спортзали для єдиноборств у Сумському медколеджі (200 тис. грн). В обласній ДЮСШ буде оновлений дах і замінені вікна в спортзалі (590 тис. грн), а також буде закуплена воротарська форма для занять хокеєм на траві й два велосипеди для велоспортсменів (100 тис. грн)

Також виділено кошти (300 тис. грн) на проведення навчально-тренувальних зборів і на участь у Всеукраїнських змаганнях спортсменів з неолімпійських видів спорту, які борються за ліцензії у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту (проходять раз на чотири роки).

Депутат обласної ради Олександр Стрельченко (фракція “Опозиційний блок”) подякував колегам депутатам за підтримку і розуміння в питаннях розвитку фізичної культури і спорту! «Якщо ми хочемо, щоб наші діти були здорові, то одних розмов тут мало – необхідно діяти!», – зазначив обранець.

 

Поділитися в соціальних мережах