Донецький “Олімпік” може зимувати в Сумах

Президент “Олімпіка” Владислава Гельзін в інтерв’ю Sport Arena заявив, що донецький клуб розглядає можливість грати домашні матчі УПЛ в Сумах до завершення чемпіонату.

Починаючи з 5-го туру Прем’єр-ліги, “Олімпік” проводить свої домашні матчі в Сумах на стадіоні “Ювілейний”. Раніше оголошувалося, що команда Романа Санжара буде грати в Сумах тільки до кінця осінньої частини чемпіонату.

Однак Гельзін заявив, що донеччани можуть продовжити виступати на Ювілейному аж до фінішу сезону, а в зимовій перерві клуб має намір попрацювати над відвідуваністю матчів.

«У зимову паузу ми плануємо дуже активно зайнятися проблемою відвідуваності. Ми будемо працювати з уболівальниками в Сумах і робити все можливе, щоб стадіон заповнювався якнайкраще », – сказав Гельзін.

«Чи означає це, що Олімпік буде грати в Сумах весь сезон? Може бути ».

Нагадаємо, що через збройний конфлікт на Донбасі команда Романа Санжара з 2014 року не може грати в рідному Донецьку. Тому протягом двох останніх сезонів донеччани проводили свої домашні матчі в Києві. Але через тривалу реконструкцію київського стадіону ім. Банникова “Олімпік” знову був змушений шукати нове місце проведення домашніх зустрічей, яким став сумський стадіон “Ювілейний”.

Джерело: https://sportarena.com/

Поділитися в соціальних мережах