Дзюдоїсти з вадами слуху змагаються на Чемпіонаті України в Сумах

Цими вихідними Суми приймають Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів із вадами слуху. Захід проводиться у СК “Динамо”.

На сумському татамі зібралися спортсмени з 11 областей країни. 52 дзюдоїсти з Харківської, Херсонської, Вінницької, Сумської, Миколаївської, Донецької, Одеської, Житомирської, Дніпровської, Київської та Тернопільської областей змагалися у дорослій віковій категорії віком від 15 років. Сумську область представляють Анна Герман у ваговій категорії 70 кг та Єлизавета Дідоренко у ваговій категорії 48 кг.

“Чемпіонат України проводиться щорічно. До Сум він завітав уперше. Для дзюдоїстів з вадами слуху проводиться декілька стартів в Україні. Навесні – Всеукраїнський турнір, який за останні два роки вже став міжнародним, оскільки участь у ньому приймають також спортсмени з інших країн. І восени проходить Чемпіонат України з дзюдо для дорослих. Заходи проводяться з метою популяризації цього виду спорту серед спортсменів з вадами слуху. Оскільки у Сумах є спеціалізовані школи, секції, думаю це чудова можливість надихнути дзюдоїстів-початківців на великі звершення та перемоги”,  – говорить Віталій Харламов, старший тренер збірної команди по дзюдо серед спортсменів із вадами слуху.

Змагання тривають з 10 до 11 листопада. Початок о 10:00.

Поділитися в соціальних мережах