Глухівчанин отримав звання судді національної категорії з боксу

Тренер військово-патріотичного клубу «Мужність» Андрій Мовчан взяв участь у суддівському семінарі з боксу, який зібрав перспективних рефері зі всієї України. У рамках заходу учасники склали письмовий та усний іспит. У результаті А. Мовчан отримав звання судді національної категорії і відповідний шеврон.

Андрій займається у ВПК «Мужність» уже 15 років. Коли в клубі відкрили секцію боксу, він взявся тренувати молодь. Зараз займається зі старшими вихованцями. Перший раз спробував себе в якості судді на клубних змаганнях, потім – на дитячому турнірі. Після цього були обласні змагання. У них Андрій брав участь не тільки як суддя, а й як рефері. На одному з обласних турнірів отримав звання першої категорії та кубок «Кращий суддя».

На його рахунку вже більше 120 поєдинків. Саме стільки повинно бути для того, щоб претендувати на національну категорію. Тому від обласної федерації боксу подали заявку на участь у національному суддівському семінарі з боксу, який відбувся в Харкові. На учасників чекав насичений інформативний тиждень. На семінарі суддя міжнародної категорії AIBA Микола Каракулов поділився своїм досвідом роботи на національних та міжнародних боксерських аренах. Багато уваги приділялось правилам AIBA, поведінці та етиці, теоретичній та практичній роботі судді та рефері. Після цього учасники повинні були скласти відповідний іспит. До речі, не всім це вдалось. А Андрій підтвердив свій професіоналізм.

Як відмічає керівництво клубу «Мужність», в історії міського боксу глухівчанин отримує таку високу національну суддівську відзнаку вперше.

nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах