Матч збірної України перенесли із Сум до Києва через табло

Матч жіночої збірної команди України з гандболу перенесли у київський Палац спорту. Минулого року домашньою ареною для обох збірних, чоловічої та жіночої, став паркет сумського манежу. На своєму майданчику 23 березня дівчата прийматимуть збірну Швейцарії.

Причиною переносу гри стали технічні моменти. «Пов’язано це з табло. Ми його вчасно не змогли встановити. До кінця цього місяця сказали, що табло буде. Ні місцева, ні обласна влада не допомогли в цьому питанні.  Міжнародна федерація гандболу встановила, що коли у нас буде табло, то матчі будуть проводитись. Наступний матч Україна-Норвегія у травні, я сподіваюся, буде у Сумах», – розповів президент Федерації Сумської області з гандболу Володимир Галенін.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах