Для інвалідів Сумщини розроблять окрему програму розвитку спорту

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко привітав Миколу Педоренко зі здобутим сріблом на чемпіонаті світу з армрестлінгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Хлопець привіз із болгарського міста Благоєвград «срібло» в загальному заліку на правій і лівій руках. Серед учасників чемпіонату з 50 країн світу Україна посіла І загальнокомандне місце.

За словами спортсмена, було б доцільно розвивати в області такі види паралімпійського спорту, як армрестлінг, пауерліфтинг, паракарате, плавання. Але найактуальнішим питанням і найбільшою перешкодою зараз є відсутність спеціального залу для тренувань, де люди з обмеженими фізичними можливостями могли б професійно займатися спортом.

Микола Клочко зазначив, що на минулій сесії обласної ради прийнято рішення про створення в області дитячої юнацької спортивної школи «Інваспорт», де будуть культивуватися 5 видів спорту. Крім того, він доручив управлінню молоді та спорту розробити обласну програму для спортсменів-паралімпійців. «Я пропоную розробити програму розвитку інваспорту в Сумській області на 5 років, де поетапно будуть виписані конкретні кроки. Далі будемо коригувати і доповнювати документ», – зазначив Клочко.

Поділитися в соціальних мережах