Підліткові клуби вимагають ремонту

Керівництво Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді (центр НТТМ) просить місто виділити кошти на капремонт приміщень двох дитячо-підліткових клубів на Хіммістечка – “Современник”, що на вул. Охтирській, 21/1, і “Радість”, що на вул. Охтирській, 11.

Як відомо, у 2008 році міськрада ухвалила рішення про передачу підліткових клубів за місцем проживання, які до цього існували при жеках, у відання управління освіти та міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Останньому було передано 10 клубів, а Центру НТТМ – 11. Але нинішній плачевний стан їх приміщень і повна відсутність матеріально-технічної бази в деяких із них не дає на сьогодні можливості організувати їхню роботу на належному рівні. Особливо серйозна ситуація – у двох вищезгаданих клубах. Силами керівників гуртків і батьків дітей в обох клубах були відремонтовані системи електропостачання, встановлені лічильники холодної води і електроенергії, а в “Радості” змогли зробити і косметичний ремонт танцювального залу. Але на серйозні ремонтні роботи грошей катастрофічно не вистачає.

Директор центру НТТМ звернулася на профільну депутатську комісію з проханням виділити на капремонт приміщення клубу “Сучасник” (95,5 кв. м) 212 тис. грн, а клубу “Радість” (112,1 кв. м) – 296 тис. грн. Минулого тижня комісія одноголосно підтримала питання по обох клубах і доручила управлінню освіти як головному розпоряднику бюджетних коштів внести це питання на розгляд планово-бюджетної комісії.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах