Помилка рефері коштувала сумчанину золота

Неприємним інцидентом запам’ятається фінальна сутичка Чемпіонату світу-2018 з грепплінгу. У вазі до 62 кг, де зустрілися бразилець J. Miyao та українець Дмитро Баранов фатальна суддівська помилка позбавила українського грепплера золота першості світу, повідомляють у Федерації грепплінгу України.

Чемпіон світу з грепплінгу 2017 року Дмитро Баранов із перших секунд зустрічі почав атакувати бразильського опонента, якого називають одним із кращих у світі бразильського джіу-джитсу (BJJ). Атакуючі дії українця призвели до швидкого тейкдауна, який суддя мав оцінити в 2+2 бали. Проте рефері зробив помилку, оцінивши результативний прийом у виконанні Баранова тільки 2 балами.

Тренерський штаб одразу відреагував протестом, головний суддя прозоро натякнув, що не задовольнить його, і якщо Україна продовжить наполягати на своєму протесті, є ймовірність отримати п’ять штрафних балів. У підсумку «золота» сутичка завершилась із рахунком 7:6 на користь бразильця, хоча за коректного суддівства рахунок мав би бути 7:8 на користь українця.

Тож, у 2018 році підтвердити своє чемпіонське реноме Дмитру Баранову завадило суддівське свавілля.

Поділитися в соціальних мережах