Раунд з боксером із Сумщини визнали кращим у 2017 році (відео)

Рубка шосткинця Івана Редкача з американцем Джоном Моліною визнана кращим раундом у 2017 році. Обидва боксери побували на настилі рингу, але в підсумку перемогу відсвяткував представник США.

Нагадаємо, 15 грудня наш земляк Іван Редкач програв нокаутом в поєдинку з Джоном Моліною в США. У другому раунді Редкач після серії ударів відправив свого суперника в нокдаун. Однак у третьому вже Моліна «зрубав» Редкача і відправив на поміст рингу. Іван піднявся на ноги, витримавши ще одну атаку від суперника, а від повторного нокдауну його врятував гонг. Але вже в наступному раунді після важкого удару Моліни шосткинець упав, а рефері навіть не став відкривати рахунок, показавши, що бій завершено. Підсумок – нокаут в четвертому раунді.

Premier Boxing Champions визнав третій раунд поєдинку Редкач – Моліна кращим у 2017 році.

Джерело: shostka.info

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах