Спортсменам Сумщини призначили надбавку за успіх

30 молодих спортсменів Сумщини отримуватимуть у першому півріччі 2018 року стипендію очільника області.

Список спортсменів опубліковано у розпорядженні голови облдержадміністрації від 11.01.2018 № 15-ОД. Серед них – чемпіони та призери олімпіад, міжнародних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики, панкратіону, біатлону, лижних гонок, стрільби з луку, боксу, радіоспорту, пауерліфтингу, кікбоксингу, дзюдо, комбат Дзю-Дзюцу тощо.

Виплата іменних стипендій спортсменам юнацької, юніорської вікової категорії та молоді, чоловікам і жінкам передбачена до 30 червня 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету в межах передбачених бюджетних призначень на вказані цілі. Її розмір становить від 60 до 100 відсотків від мінімальної заробітної плати, установленої на 1 січня року, в якому виплачується стипендія.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах