Сумчанин потрапить до книги рекордів Гіннеса

У Сумах 19-річний Артем Сіробаба за хвилину здійснив 17 повторень у підтягуванні з вагою 45,4 кг (100 фунтів) і цим самим перевершив світовий рекорд, внесений до Книги рекордів Гіннесса. Про це повідомив у Фейсбуці батько юнака Vyacheslav Sirobaba.

Артем встановив новий світовий рекорд 27 серпня в сумському спортклубі Iron House. «Артем Сіробаба за одну хвилину здійснив 17 повторень в підтягуванні з вагою 100 фунтів (45,4 кг), і цим самим перевершив світовий рекорд, внесений до Книги рекордів Гіннесса. Попередній рекорд становив 14 повторень і був встановлений американцем Steven Proto в жовтні 2014 року», – зазначив В’ячеслав Сіробаба. При цьому він підкреслив, що спробу було санкціоновано штаб-квартирою Книги рекордів Гіннесса (Великобританія), зафіксовано авторитетною суддівською бригадою, а її результати буде передано на затвердження до зазначеної світової організації. Процедура затвердження триває близько трьох місяців.

«Це вже третій рекорд, встановлений Артемом протягом останніх трьох місяців», – наголосив батько рекордсмена. До цього 9 червня у Сумах 18-річний Артем Сіробаба за одну хвилину здійснив 34 повторення в підтягуванні з вагою 18,2 кг (40 фунтів) і цим самим перевершив світовий рекорд, внесений до Книги рекордів Гіннесса. Попередній рекорд становив 32 повторення і був встановлений американцем Adam Sandel у грудні 2017 р.

21 липня в сумському спортклубі Iron House вже 19-річний Артем Сіробаба за одну хвилину здійснив 26 повторень в підтягуванні з вагою 27,2 кілограма (60 фунтів) і цим самим перевершив світовий рекорд, внесений до Книги рекордів Гіннесса. Попередній рекорд становив 23 повторення і був встановлений американцем Ron Cooper в липні 2016 року.

Наразі тривають процедури затвердження нових рекордів.

Артему виповнилося 19 років лише 30 червня. Нині він – студент факультету фізичної реабілітації Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, рекордсмен області з воркауту, призер ряду всеукраїнських чемпіонатів і змагань.

Поділитися в соціальних мережах