Сумська чемпіонка Валя Семеренко повертається після хвороби до національної збірної

Олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу з біатлону Валентина Семеренко взяла участь у тренуванні основної збірної в Поклюці, пише korrespondent.net.

Сьогодні відбулося тренування жіночої збірної України в Поклюці, де завтра стартує другий етап Кубка світу. У словенські Альпи прилетіла Валентина Семеренко, яка вперше тренувалася з командою в цьому сезоні. Чи означає це, що вона повертається в збірну?

Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець заявив:
«Валі зараз треба побільше постріляти, оскільки останній місяць у неї практично не було такої можливості. Ці кілька днів вона буде стріляти з нами і тренуватися. Мені здається, що ходом вона вже на рівні. Спочатку ми подивимося, як вона виступить на Кубку IBU, а потім уже, може, вона з’явиться і в першій команді».

 «У будь-якому випадку, це буде вже після Нового року. Ми поїдемо в Нове Мєсто, а вона залишиться тут. Сюди приїде ще й Оля Абрамова. Чому тут вони будуть тренуватися? Тому що тут зараз найкращі умови у всій Європі. Тут і в Обертілліяху. Якщо Валя тут, отже, у неї є чітке бажання повернутися», – сказав Велепець в інтерв’ю офіційному сайту Федерації біатлону України.

Нагадаємо, найкращий результат у перших гонках нового сезону належить сумчанці Юлії Джимі, яка фінішувала 9-ю в гонці переслідування.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Поділитися в соціальних мережах