Сумські футболісти пропустили тур через не оформлені вчасно документи

Як повідомив сайт АФС, у зв’язку з неможливістю виїзду команди ФК «СумДУ» на матч №43 одинадцятого туру чемпіонату України з футзалу сезону 2017/2018 років серед команд Першої ліги між командами «АРПІ-Запоріжжя» (Запорізька область) і ФК «СумДУ» (Суми), Комітет з організації та проведення змагань прийняв рішення зарахувати команді «СумДУ» поразки з рахунком 0: 5, а команді «АРПІ-Запоріжжя» – перемогу з рахунком 5:0.

Сергій Пісоцький, головний тренер МФК «СумДУ», прокоментував цю подію так: «Директор спортклубу в останній момент сказав нам, що не підписані документи, відрядження. Тому ми не можемо їхати. Я так думаю, що це може бути тому, що в цьому році ми не так добре виступаємо. Але цьому є об’єктивні причини. Студенти, які в минулому році стали чемпіонами, грають за інші клуби. Їм там запропонували кращі умови. А у нас з’явилася можливість підготувати резерви».

У матчі першого туру чемпіонату України серед студентських команд підопічні Сергія Песоцького в Харкові мінімально поступилися «ХНУ ім. Каразіна» – 5:6.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах