Сумські хокеїсти виграли міжнародний турнір

З 9 по 11 листопада Шостка приймала XII міжнародний турнір з індорхокею пам’яті Олександра Федоренка. Він зібрав 10 команд.

На Сумщину приїхали 5 команд ыз Білорусі, стільки ж команд представляли Україну. Учасники були розділені на дві підгрупи по п’ять команд (одна – жіноча) і грали по колу. За підсумками першого туру кращі проходили в плей-офф, де вже і відбувалася безпосередньо боротьба за медалі.

Треба сказати, що в цьому році команди зібралися на подив рівні, тому розгромних результатів не було – кожна перемога давалася потом і кров’ю. І в такій ситуації особливо приємно, що перемогу в турнірі святкувала команда з Сум – вихованці Діани Тагієвої. Хлопці з СДЮШОР “Динамо”, які за чотири роки змогли пройти шлях від новачків до чемпіонів країни, тепер стали ще й володарями престижного трофея – кубка переможців турніру пам’яті Федоренка. Друге місце залишилося за гравцями ДЮСШ “Авангард” м. Калинівка (Вінницька область), а бронзові медалі дісталися гостям з Білорусі – СДЮШОР м. Гомель.

Крім цього, представники хокею Сумщини були відзначені в особистих номінаціях: кращий воротар – Богдан Товстолиткін («Динамо», Суми), кращий гравець турніру – Євген Петренко ( «Барса», Шостка), кращі гравці команд – Ярослав Бергілевіч (СДЮШОР «Динамо» м.Суми), Єгор Махотков ( «Барса», Шостка), Юлія Дубовіченко ( «Динамо», Суми).

Поділитися в соціальних мережах