Сумський клуб через борги вилетів з чемпіонату України

На зустрічі правління Всеукраїнської федерації флорболу ще в січні 2018 року було прийнято рішення поінформувати клуби, які не оформили та/або не сплатили оформлення ліцензій своїх гравців, і зобов’язати їх надати заяви на ліцензування та оплатити їх до 1 березня.

Про це рішення і наслідки його невиконання клуби-боржники були проінформовані письмово 5 і 26 лютого: «у разі несплати клубом фінансових зобов’язань правління ВФФ буде змушене вже на початку березня розглянути можливість заборони для участі команд клубу в змаганнях ВФФ поточного і майбутніх сезонів, про заборону командам клубу брати участь у міжнародних турнірах, про неможливість оформляти нові ліцензії і трансфери до повної оплати боргу».

У результаті 7 березня правління прийняло рішення зняти команди клубу ФБХК «Ворони» (Суми) зі змагань у Чемпіонаті України серед чоловіків (Перша ліга, Лівий берег) і заборонити їм брати участь у плей-офф Чемпіонату України сезону 2017-2018. Також командам клубу «Ворони» заборонено брати участь у всіх турнірах під егідою Української Федерації флорболу, заборонено брати участь у міжнародних турнірах. Гравці клубу не можуть брати участь у навчально-тренувальних зборах та іграх у складі збірних команд України з флорболу різних вікових категорій. Для відновлення своєї участі в змаганнях під егідою ВФФ і зняття заборон клуб повинен погасити всі борги перед ВФФ і клубом «Байтерс» (м. Полтава) до 31 травня.

Нагадаємо, що сумський клуб неодноразово ставав призером і навіть переможцем чемпіонатів України з флорболу.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах