У Сумах пройшов «Sumy Rock Fest»

Організували захід агенція промоції «Суми». Заявки на участь в фестивалі подали 26 команд. З них оргкомітет відібрав 12. Переважно це команди Сум і Сумської області. Обов’язковою умовою участі у фестивалі, за словами організаторів, була наявність мінімум 70% власного україномовного матеріалу.

«Цю групу ми зібрали в 2015 році, у нас була купа змін в складі. Граємо ми панк, гранж, виступаємо зазвичай у пабах. У першу чергу, це нова публіка, це відео для портфоліо, у будь-якому випадку це – ще один плюс в скарбничку», – розповів про участь у фестивалі учасник гурту «DEINDE» Семен Болтон.

«Ми створилися як гурт десь півтора роки тому. До цього з Іллею грали в інших проектах. Музикою займаємось давненько. Позиціонуємо себе як поп–рок», – розповів учасник фестивалю Павло з гурту «Секунда кота».

Фестиваль «Sumy Rock Fest» існував у Сумах на початку 2000-х, розповідає організатор нинішнього заходу Володимир Луговий: «На жаль, так сталося, що в Сумах перестав існувати потужний майданчик для виступу гуртів і для показу власної творчості. Щоби прорватися з власною творчістю на велику сцену, треба пройти тернистий шлях. Тому ми вирішили відродити фестиваль, щоб молоді перспективні музиканти могли показати свою творчість на загал. Ми плануємо проводити цей фестиваль щорічно».

Поділитися в соціальних мережах