Сумские хоккеистки выиграли кубок Беларуси
Нові харчоблоки, шкільне обладнання та масштабні ремонти: Сумщина готується до нового навчального року
У Сумському районі «квартирант» обібрав жінку
На Сумщині біля залізничної колії виявили небезпечну знахідку
У Сумах — 39 підозр на коронавірус
Як у Сумах організують рух транспорту в період перекриття дороги на перетині пр-ту М. Лушпи та вул. Харківська
Пішов із життя відомий на Сумщині лікар-хірург
СНАУ приєднається до Великої хартії університетів

У Токарях відбувся відкритий чемпіонат Сум із мотоспорту

Понад 30 спортсменів з різних куточків Сумщини та міст України зібрав відкритий чемпіонат Сум з мотокросу. Змагання любителів швидкості та драйву вже традиційно проходило в с. Токарі. Участь у них взяли спортсмени з Сум, Охтирки, Глухова, Конотопа, Прилук та Харкова.

Переможцями та призерами у категорії «Квадро діти-хлопці» стали сумчани Максим ЛЕБІДЬ, Олексій САДОВНИЧИЙ та Матвій ДЕРЖАВЕЦЬКИЙ. В категорії «Квадро діти-дівчата» перемогу також здобули сумчании – Віолетта ЖУК та Єва СЕМІШКУР.

У класах 50 см3 та 65 см3 перемогли конотопчани Дмитро БОНДАРЕНКО та Микита ВІШТАК, у класі 85 см3 перемогу святкував Артем КЛЕЩЕНКО з Глухова.

У категорії «Хобі» першість вибороли Владислав ПОПУЛЯХ і Сергій ВОРОПАЙ з Сум, та охтирчанин Ігор ЗАХАРОВ.

Переможцями в класі «Орен» стали Денис КУЧЕРЯВЕНКО з Охтирки, Віталій ПЕТРЕНКО та Сергій ЄФЕЦ з Сум. В класі «Ветеран» (1-ша категорія) переможцями стали Сергій ЄФЕМЕЦЬ та Руслан ВЕРНІГОРА з Прилук, (2-га категорія) – Віталій ПЕТРЕНКО та Сергій ЯРОШЕНКО з Сум, (3-тя категорія) – конотопчанин Олександр ДЕМ’ЯНЕНКО та сумчанин Ігор КОНПАНЦОВ.

У класі «Пітбайк» (125 см3) перемогли Ілля КРАНЕВСЬКИЙ, Микола РУДЕНКО та Євген ПЕСИК з села Токарі. «Пітбайк» (150 см3) перемогу здобули харків’янин Руслан ЧАПЛИГІН, Андрій КЛОПОВ та Іван ГЕЙКО з села Токарі. І в класі «Повітряне охолодження» першість виборов вихованець ДЮСШ міста Суми Сергій МЕТЮХ та мешканці Сум Микола ЦИБІН й Альона ЗАЙЦЕВА.

У командному заліку перемогу здобула команда «Пiтбайк» «Аграрна Сумщина», ІІ місце виборола команда з Сум «MX», а ІІІ посіла команда «Охтирського УЦС ОСО України».