В Охтирці пройшов Кубок України з мотокросу (фото)

82 спортсмени із Сумської, Полтавської, Харківської, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей взяли участь у Кубку України з мотокросу та Чемпіонаті м. Охтирки, присвяченому пам’яті Р. К. Рапія.

Сумщину представляли спортсмени міст Суми, Охтирка, Конотоп, Ромни, Білопілля. Змагання проходили у таких класах: клас діти – 50 см3, 65 см3, 85 см3, клас 150 см3. та 500 см3, клас Хоббі, клас ОПЕН, клас Ветеран 3 групи (45-50 р., 50-55 р., 55-60 р.), клас Жінки.

Анатолій Бортник, президент Федерації мотоциклетного спорту Сумської області, привітав усіх присутніх і зазначив, що змагання в місті Охтирка – це 4 етап Кубку України з мотокросу цього року і його проведення стане чудовим продовженням традицій мотоциклетного спорту.

Переможцями змагань у своїх класах стали:

Серед дітей у класі 50 см3:

І місце – Києнко Олександр, м. Київ;

ІІ місце – Рябчук Павло, м. Київ;

ІІІ місце – Іваненко Андрій, м. Київ.

 

Серед дітей у класі 65 см3:

І місце – Сітак Данило, м. Ромни;

ІІ місце – Морозова Дарина, м. Київ;

ІІІ місце – Озерянський Микита, м. Дніпро.

 

Серед дітей у класі 85 см3:

І місце – Києнко Максим, м. Київ;

ІІ місце – Калюжний Богдан, м. Київ;

ІІІ місце – Рибачок Іван, м. Житомир.

 

Клас 150 см3:

І місце – Ученик Олександр, м. Житомир;

ІІ місце – Ліпинський Микита, м. Житомир

ІІІ місце – Лях Іван, м. Дніпро.

 

Клас 500 см3:

І місце – Чен Микола, м. Черкаси;

ІІ місце – Добринін Артем, м. Харків

ІІІ місце – Морозов Роман, м. Київ.

 

Клас ОПЕН:

І місце – Синельник Олег, м. Київ;

ІІ місце – Фарбак Сергій, м. Бориспіль;

ІІІ місце – Поплавський Сергій, м. Київ.

 

Клас Хоббі:

І місце – Жук Андрій, м. Ніжин;

ІІ місце – Кучерявенко Денис, м. Охтирка.

ІІІ місце – Скибицький Денис, м. Житомир.

 

Клас Жінки:

І місце – Мішина Валерія, м. Бориспіль;

ІІ місце – Кридченко Анастасія, м. Харків;

ІІІ місце – Бакай Юлія, м. Київ.

 

Клас ветерани І вікова група (45-50 р.):

І місце – Уткін Костянтин, м. Полтава;

ІІ місце – Ліпинський Олег, м. Житомир;

ІІІ місце – Безсонов Андрій, м. Харків.

 

Клас ветерани ІІ вікова група (50-55 р.):

І місце – Пузанов Сергій, м. Добропілля;

ІІ місце – Сова Ігор, м. Харків;

ІІІ місце – Петренко Віталій, м. Суми.

 

Клас ветерани ІІІ вікова група (55-60 р.):

І місце – Морозов Олександр, м. Київ

ІІ місце – Молтянов Володимир, м. Ромни;

ІІІ місце – Золотарьов Сергій, м. Харків.

Усі переможці змагань були нагороджені грамотами міського голови, кубками та медалями.

motokros4

mot2

mot1

Поділитися в соціальних мережах