Стало відомо, які країни сумчани найчастіше обирають для еміграції

З питань оформлення документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання в Управління ДМС України в Сумській області в 2017-му році звернулося 208 осіб.

З питань внесення відомостей до паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у разі повернення на постійне проживання в Україні, звернулося 38 осіб. Про це повідомляє управління Державної міграційної служби України в Сумській області. За даними управління, виїжджають переважно в Німеччину, США, Ізраїль, Австрію. Популярним залишається переїзд на ПМЖ в РФ, Литву, Білорусь.

Управління ДМС України в Сумській області нагадує: існує ряд легальних шляхів еміграції в іншу країну – це підписання контракту на роботу, підстава фірми на території іншої держави і т.п. У кожної країни свої норми і перелік необхідних процедур. Однак для того, щоб законно виїхати з країни, потрібно оформити дозвіл на виїзд із України на постійне місце проживання. Дозвіл – це і є документ, який передбачає зняття з реєстрації за місцем проживання і підтверджує виїзд із країни без порушення законодавства.

Поділитися в соціальних мережах