Стало відомо, яким способом Клименко очолив департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради

Сайту “Сумські дебати” стала відома ексклюзивна інформація про начальника департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради Юрія Клименка. Зокрема джерело в Сумській міській раді повідомило, яким саме шляхом пан Клименко обійняв свою “злачну” посаду.

Так, ще за часів попереднього керівництва міста він “здавав” судові справи за участі міськради, чим напряму наносив збиток сумській казні за що і був звільнений. Як це вдавалося робити? Та дуже просто – Юрій Миколайович, як відповідальний за цей напрямок роботи, просто “забував” вчасно подати апеляцію до суду, а відтак міська рада автоматично програвала справу. Причому деякі справи були пов’язані якраз із теперішнім керівництвом міста (випадково чи ні, але згодом Юрій Миколайович стане юристом Володимира Войтенка). Припускаємо, що саме за це пан Клименко і отримав у власність комунальну трьохкімнатну квартиру по вулиці Покровська (колишня Жовтнева), що в самому центрі Сум.

І от людина з такою “гарною” пам’яттю згодилася нинішній білосердешній владі, причому вже в статусі начальника – керівника департаменту, хоча згідно конкурсу на цю посаду можна було назначати людину за стажем роботи у виконавчих органах влади не менше 5 років. Але кого хвилює у нас час, головне, як кажуть, була б людина хороша…

І знову пам’ять почала підводити Юрія Клименка. Так, він чомусь все “забуває” пред’явити лист виконавчої служби на очільника міста Олександра Лисенка по справі звільненого начальника управління комунального майна Щербака (Щербак виграв справу про незаконне звільнення і був поновлений на посаді, за що йому управління змушене було виплатити компенсацію – 53 тис.грн. Коли ж Щербак повернувся на роботу, то він від імені управління вже подав до суду на самого міського голову Лисенка, щоб той особисто компенсував управлінню ті 53 тисячі, і знову справу виграв). Однак стягнути ці кошти з мера не вдається… через от таку собі “забудькуватість” Юрія Миколайовича.

Тому від редакції можемо порадити Ю.М.Клименку відвідати лікаря – хай перевірить його пам’ять, а то чого доброго, ще доведеться відвідувати прокуратуру – є таке відчуття, що там все швидко згадається….

Поділитися в соціальних мережах