Сторони через суд встановили, що одночасно володіють однією землею у Сумському районі

Господарський суд Сумської області виніс рішення по справі №920/1099/16, за позовом військового прокурора Сумського гарнізону щодо належності земельних ділянок, що знаходяться на території Сумського району.

Річ у тім, що територія розміром 2,48 га земель для ведення особистого фермерського господарства накладається на межі земельної ділянки військового полігону. Протягом розгляду справи судом були призначені дві судові експертизи для визначення меж земельних ділянок загальною площею 2,48 га, проте жодна з них не змогла надати відповідь, де починаються, а де закінчуються межі володіння однієї сторони та іншої.

Виявилось, що конфігурація земельної ділянки Сумського вищого артилерійського командного училища не відповідає конфігурації земельної ділянки, яка зазначена на кадастровому плані, виконаного ДП «Сумигеодезкартографія». Площа земельної ділянки в державному акті від 1985 року на право користування землею Сумського вищого артилерійського командного училища зазначена у розмірі 2095 га, а на кадастровому плані, виконаному ДП «Сумигеодезкартографія», значиться 2 912 га.

Таким чином, суд дійшов висновку, що ні військовим прокурором, ні позивачами не були надані належні та допустимі докази на встановлення меж земельних ділянок. А тому – в задоволенні позовних вимог було відмовлено.

Поділитися в соціальних мережах