Студентам зірвали “конопляне” турне

Інформацію про компанію молодих людей, котрі нібито перевозять автівкою свіжозбиране коноплиння, до працівників Путивльського відділення поліції надійшла оперативним шляхом. На зустріч юнакам вирушила чергова група сектору реагування патрульної поліції. І справді, вказану машину правоохоронці побачили на дорозі між селами Зіново та Волинцево.

Юнак, що перебував за кермом, на вимогу полісменів зупинив транспортний засіб та відчинив дверцята.
В салоні, окрім нього, перебували ще три хлопці. З‘ясувалось, що всі четверо – студенти. Водію 18 років, одному його пасажиру 17, двом іншим – по 15 років.

Чітко відчутний специфічний запах молоді люди пояснили наявністю в салоні свіжозірваної коноплі. Розповіли: знаючи, де зростають дикорослі коноплі, вони цілеспрямовано поїхали за «врожаєм», аби згодом, відповідним чином приготувавши суміш марихуани, вживати її шляхом паління.

Працівник поліції вилучили у них вантаж коноплі, спакований у 2 поліетиленові мішки та пакет. «Знахідку» відправили на експертизу, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 КК України, в рамках якого перевіряють юнаків на причетність до розповсюдження наркотиків.
Питання стосовно того, чи знали батьки неповнолітніх про вподобання своїх дітей та чим ті займаються у вільний від навчання час, наразі залишається відкритим…

Поділитися в соціальних мережах