Стилістом групи Freedom-Jazz став 5-річний учасник «Крутіше всіх»

У неділю, 15 квітня, о 18:00 глядачі дитячого талант-шоу «Крутіше всіх» на телеканалі «Інтер» стануть свідками зіркового експерименту за участю вокалісток відомого джаз-бенду Freedom-Jazz.

Це не перша поява популярної групи в шоу «Крутіше всіх». У першому сезоні проекту Freedom-Jazz виступили в якості музичного супроводу для маленьких, але вже професійних танцюристів – 11-річного Арсенія Мороза і 10-річної Софії Ярославській, які показували нові грані мистецтва бальних танців. У другому сезоні учасниці бенду – Софія Павличенко, Анастасія Малега, Санні Журба – стали моделями та довірили 5-річному стиліста-перукаря Давиду Кроїтору з Молдови найдорожче – своє волосся. Дівчата дозволили юному таланту робити з їх шевелюрою все, що йому заманеться!

«Це насправді круто, що є проект, де діти можуть себе проявити, – каже Санні Журба. – Ми завжди за експерименти! Тому швидко погодилися стати моделями для юного талановитого майстра по зачісках. З Давидом ми познайомилися ще до виходу на сцену. За лаштунками хлопчик соромився. Але як тільки Давид з’явився на сцені талант-шоу «Крутіше всіх» – його боязкість відразу зникла. Під час процесу створення зачісок він і пісеньки співав, і речитатив читав, і змушував Андрія Доманського подавати йому шпильки і гребінці…»

Давид індивідуально підбирав зачіски для кожної дівчини, імпровізуючи на ходу. Солістки джаз-бенду зізналися, що в техніці плетіння кіс хлопчикові немає рівних. Самі вони не змогли б так заплести, незважаючи на те, що досвід у дівчат є: зачіски на свої концерти вокалістки Freedom-Jazz роблять собі самостійно.

«Йому всього 5 років, а які вправні зачіски він робить, а які косички плете! Ювелірна робота, я вважаю, – захоплюється талантом юного стиліста Софія Павличенко. – Впевнена, він ще багатьма здібностями здивує! »

Чим закінчився експеримент? Які зачіски підібрав Давид для кожної моделі? Чи залишаться вокалістки Freedom-Jazz задоволені співпрацею з юним стилістом? Дивіться вже цієї неділі, 15 квітня, о 18:00 на телеканалі «Інтер» – в новому випуску дитячого талант-шоу «Крутіше всіх».

20180413-kv-sites-2

Поділитися в соціальних мережах