Субсидії призначатимуть за новим порядком

Про новий порядок надання субсидій поінформував під час апаратної наради директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

«27 квітня вийшла Постанова Кабінету Міністрів України щодо положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, – зазначив Михайло Дубровський. – Згідно із новим порядком, із переліку осіб, які мають право отримувати субсидію, виключаються особи, які мають квартири, що перевищують 120 м2, будинки – більше 200 м2; володарі автомобілів, з дня випуску яких пройшло менше 5 років; особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні (таким громадянам органи УПтаСЗН автоматично зараховують в дохід три прожиткові мінімуми, що істотно знижує ймовірність нарахування субсидії)».

Крім того, не мають права на субсидію орендодавці, які не задекларували доходи від здачі майна в оренду, а також особи, які вчинили одноразову покупку або оплатили послуги вартістю понад 50 тисяч гривень.

Директор Департаменту соціального захисту населення звернувся до голів райдержадміністрацій та місцевої влади з проханням оперативно донести цю інформацію до жителів Сумщини.

Поділитися в соціальних мережах