Суд покарав водія, який керував автівкою “під кайфом”

Учора, 05 березня, Зарічний районний суд м. Суми визнав винним громадянина Д. у керуванні автомобілем у стані наркотичного сп’яніння (ч.1 ст. 130 КУпАП України) та застосував до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 200 грн. та позбавив права керування транспортними засобами строком на один рік.

04 лютого 2018 року об 11 год. 35 хв. в м. Суми, по вул. С.Бандери, водій Д. керував автомобілем ВАЗ 2108 з ознаками наркотичного сп’яніння: зіниці очей не реагують на світло, порушення мови, поведінка не відповідає обстановці. Від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння у встановленому законом порядку він відмовився у присутності двох свідків. Своїми діями водій Д. порушив вимоги п.2.5 Правил дорожнього руху, чим скоїв правопорушення передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП.

Правопорушник про час розгляду адміністративного матеріалу повідомлений належним чином, але в зазначений час не з’явився та не повідомив про причини неявки.

Як повідомляє прес-служба суду, крім штрафу в розмірі 10 200 грн, правопорушникові доведеться сплатити і судовий збір у розмірі 352 грн. 40 коп.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах