Суд закрив справу депутата Сумської міськради про алкотест

Йдеться про адмінпротокол за відмову від медичного огляду на стан сп’яніння.

Нагадаємо, патрульна поліція склала протокол на депутата Сумської міськради Віталія Мельника у вересні 2017 року. Тоді, за даними прес-служба патрульної поліції в Сумах, в присутності двох свідків водій відмовився від проходження алкотесту як на місці зупинки, так і в наркодиспансері. У зв’язку з цим на нього був складений протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння), яка передбачає позбавлення права керування автомобілем на 1 рік і штраф 10200 грн.

Сьогодні, 18 грудня, суддя Зарічного райсуду м. Суми Євген Янголь закрив адміністративну справу з кількох причин: по-перше, суд вважає недоведеним факт керування транспортним засобом саме депутатом Мельником, так як він і свідки стверджують, що він перебував на пасажирському сидінні. Крім того, боді-камери патрульних не зафіксували факт перебування пана Мельника за кермом. Також, як встановив суд, у алкотесту «Драгер», за допомогою якого патрульні пропонували В.Мельнику пройти огляд на місці, прострочений сертифікат. Відповідно такий прилад не може використовуватися.

Однак патрульні можуть подати апеляцію на рішення судді.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах