Сумчанка попросила у мера землю для сина-АТОвця

На прийом до міського голови Сум Олександра Лисенка звернулися сім сумчан, переважно із проханнями сприяння у проведені різного роду ремонтних робіт.

Так троє заявниць звернулися з проблемами, вирішенням яких, за дорученням Олександра Лисенка, буде займатися департамент інфраструктури міста. Керівник цього структурного підрозділу повинен буде опрацювати можливість проведення капітального ремонту покрівлі в житловому будинку № 8/6 по просп. Курському, проведення капітального ремонту внутришньобудинкового перекриття між поверхами будинку № 6 по вул. Нижньосироватська, відновлення гарячого водопостачання житлового будинку № 40 по вул. Горького.

Окрім того, департамент інфраструктури міста має утворити робочу групу за участі заявника, представників ЖЕКу та ТОВ «Сумитеплоенерго» для обстеження ситуації по опаленню в будинку № 13 по вул. Металургів.

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства має опрацювати питання та підготувати відповідні пропозиції щодо проведення капітального ремонту вулиці Краснопільська в приватному секторі. Про це просив мешканець будинку № 63 по цій вулиці.

Житель будинку № 9 по вул. Заливній порушив кілька запитань. Перше стосувалось проведення капітального ремонту ліфтів житлового будинку, де мешкає заявник. Це питання опрацюють департамент інфраструктури міста та КП «Сумитеплоенергоцентраль». А також сумчанин прохав надати роз’яснення щодо проведення нарахувань за послуги з електропостачання. На це Олександр Лисенко одразу ж надав всі необхідні роз’яснення.

Ще одна мешканка міста звернулася з проханням надання земельної ділянки сину, який є учасником АТО. Вирішенням цього питання займатиметься департамент забезпечення ресурсних платежів.

Міський голова й надалі триматиме на контролі вирішення кожного з порушених сумчанами питань.

Поділитися в соціальних мережах